בחריין

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- בחריין

נכסים למכירה בבחריין

בחריין, אומה שכוללת יותר משלושים איים במפרץ הפרסי, הייתה במרכז דרכי הסחר הגדולות מאז ימי קדם. בעיר הבירה המודרנית שלה, מנאמה, נמצא המוזיאון הלאומי המפורסם של בחריין מציגים מתרבויות דילמונ העתיקה ששגשגו באזור במשך אלפי שנים. זוהי העיר הגדולה ביותר במדינה, עם אוכלוסייה משוערת של 329,510 תושבים, אולם המטרופולין עולה על 628,000 תושבים, כרבע מכלל האזרחות של בחריין.

ממלכת בחריין, הידועה והדיבורה את פנינת המפרץ, היא מרכז עסקים בינלאומי מפורסם ויעד מועדף על גולים הן למגורים והן לעבודה. הפוטנציאל ההולך וגובר של ממלכת בחריין ניכר בבירור ברבים מיעדי ההשקעה והאטרקציות שלו.

בחמש השנים האחרונות, בחריין בחרה גל של השקעות והתפתחויות חדשות. בחריין תמיד הייתה שוק דיירים פעיל, אך כעת חלה עלייה בעסקאות הנוגעות לנכסים למכירה בבחריין בשנים האחרונות. אז מה השתנה כדי לגרום לזה לקרות?

הצעה וביקוש לנכסים במחירים נוחים. הביקוש לנכסים למכירה בבחריין מונע יותר מתמיד על ידי משתמשי הקצה.

כלכלת תיירות צומחת, למעשה סך של 13 מיליארד BD הושקעו בתיירות ותשתיות הכוללות את הרחבת שדה התעופה הנוכחי שיגדיל את קיבולת המטיילים ל -14 מיליון. יתר על כן, הרחבת הסוללה הסעודית תגדיל את קיבולת הכביש שלה עד 132%.

הרשות הרגולטורית על המקרקעין בוודאי תגדיל את השקעות המקרקעין המקומיות בדרכים שונות. יצירת חוקים כמו הגשת חשבונות חובה הנדרשים לנכסים מחוץ לתכנית תגדיל את ההגנה על הצרכן ותעשה זאת מתורגמת לביטחון רב אצל הקונים, עם החלטות נוספות לרכוש נכסים למכירה בבחריין.

הכשרתם ופיתוחם של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן בבחריין הם גם שינוי חשוב, אשר יבטיח פרקטיקות אתיות, אחריות ומקצועיות בענף, מה שיוביל ליעילות רבה יותר ולשירות טוב יותר.

הטכנולוגיה הדיגיטלית תשנה את המשחק. אם אתם מחפשים לקנות נכס למכירה בבחריין או לשכור בית, מצא אותו שהנכס הנכון מעולם לא היה יעיל יותר, שקוף זה נוח.
פורטלים מקוונים ואפליקציות סלולריות מקלים על כל אחד לצפות בכל סוגי רשימות הנכסים, כמו גם הבנה טובה יותר של המחירים באזורים שונים, לצד תמונות ותיאורים מפורטים של הנכס למכירה בבחריין. עם זאת, זהו רק קצה הקרחון בעולם הנדל"ן, שכן הטכנולוגיה ממשיכה להפוך ולשפר את האופן שבו צרכנים ואנשי מקצוע בתעשייה מתקשרים עם השוק

  •  
    מעבר לבחריין: כל מה שאתה צריך לדעת על ההשקעה שלך הנדל"ן

    עם יותר מ -30 איים בלב המפרץ הפרסי, בחריין היא הרכזת של נתיבי הסחר השונים מאז ימי קדם. מנאמה, הבירה, בנוסף לארח את המוזיאון הלאומי המפורסם ביותר, אי אפשר שלא להעריץ את המסורת, את התרבות ואת היופי של האומה הזאת להתגלות, מתבלינים, לבדים, לארכיטקטורה. בהתחשב פרל של המפרץ הפרסי, זה יכול להיות חלופ ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 2862

מכירה וילה, בחריין, Manama, Manama, center

1,408,960.00ILS
מכירה
וילה

290 m²
המתקנים כוללים בריכת שחיה משותפת 40m2, 5 יחידות מיזוג אוויר, דוד חשמל 60lt בחדר האמבטיה, דלת פלדה, תא מקלחת, זיגוג כפול PVC ו רשתות יתושים על דלתות וח...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB